Ako to funguje

Ako to funguje

Proces výroby kostýmov a oblekov v 4 krokoch.

1. Stretnutie, zoznámenie sa, odobranie mier.

Všetko sa začína stretnutím s naším špecialistom na obleky a kostýmy. Odporúčame osobne navštíviť naše štúdio (pri prvom stretnutí), aby sme vám ukázali niektoré hotové modely a všetky možnosti, ktoré ponúkame, a aby ste pocítili atmosféru a uistili sa v našej kvalite. Celý proces trvá 45-60 minút, počas ktorého odpovieme na akékoľvek otázky, týkajúce sa vášho obleku alebo kostýmu, odmeriame vás a poradíme tú najlepšiu kombináciu.

2. Výber strihu, látky a iných detailov.

V závislosti od vášho vkusu, štýlu a životného štýlu si môžete vybrať každý detail vášho kostýmu: od látky, gombíkov, až po farby podšívky -ponúkame stovky možných kombinácií. Ak si výberom nebudete istý, poradíme vám a odporučíme vhodné možnosti, aby ste vytvorili vyvážený a elegantný vzhľad.

3. Šitie.

Naši krajčíri začnú pracovať na vytváraní vášho kostýmu alebo obleku podľa vašich mier a zvoleného štýlu. Oblek bude hotový a pripravený o pár týždňov.

4. Skúška a záverečné úpravy.

Posledná skúška sa uskutoční v priebehu 2 až 4 týždňov po tom, čo vás odmeriame. Pri objednaní expres šitia bude váš oblek alebo kostým hotový rýchlejšie. V prípade nutnosti sa vykonajú potrebné úpravy, aby sa vyhlo možným nedostatkom.